LOFT IT

LA034_CO_smoky_chrom

New York Loft

Prostota i elegancja inspirowana stylem industrialnym początku XX wieku. Kolekcja New York Loft zachwyci oko każdego wyrafinowanego designera. Absolutnie uniwersalne zastosowanie. Idealnie pasujące do wnętrz w stylu nowoczesnym, vintage, industrial, skandi. Znakomicie wygląda w pubie, restauracji, biurze oraz w domu.

kopia

London Loft

Lampy London Loft nadają niepowtarzalny klimat industrialnego, acz nowoczesnego wnętrza. Efektowny szklany klosz i żarówka vintage tworzą aurę ciepłego i przytulnego otoczenia oraz beztroskiej błogości. Uniwersalna w zastosowaniu, świetnie pasuje do pubów, restauracji, galerii i biura. Idealna również do powieszenia w każdym pomieszczeniu domu, od łazienki, poprzez kuchnię aż do salonu.

Kopenhagen Loft Rusty

Kopenhagen Loft

Klasyczny wzór XIX i XX-wiecznych lamp fabrycznych. Klosz z zakrzywionych stalowych prętów znakomicie podkreśla industrialny design. Nasze repliki w stylu vintage najlepiej wyglądają z żarówką Edison Bulb (w komplecie). Każde wnętrze dodatkowo ozdobi powieszenie kilku lamp w zestawie na różnych długościach kabla. Znakomicie wygląda w każdym wnętrzu – w pubie, restauracji, biurze oraz w domu.

EINDHOVEN-LOFT-2

Eindhoven Loft

Lampy Eindhoven Loft to reprodukcja nawiązująca do wczesnego XX–wiecznego oświetlenia przemysłowego. Zachowuje klasyczne linie i pięknie eksponuje styl retro. Zaprojektowane, by pokazać ciepło staroświeckich żarówek Edison Bulbs (w komplecie).

amsterdam_loft

Amsterdam Loft

Lampy zaprojektowane zostały na wzór XIX-wiecznych lamp gazowych. Stalowe klosze znakomicie podkreślają industrialny charakter lamp. Nasze repliki w stylu vintage najlepiej wyglądają wraz z długimi żarówkami Edison Bulb (w komplecie). Znakomicie wygląda w każdym wnętrzu – w pubie, restauracji, biurze oraz w domu.

warsaw_loft-(3)

Warsaw Loft

Wzornictwo lampy nawiązuje do industrialnych lamp starej XIX–wiecznej Warszawy. Ozdobne łańcuchy nadają tej stalowej lampie ciężkiego wyglądu. Warsaw Loft idealnie pasuje do pubów, klubów i restauracji. Osoby lubiące odważne stylizacje dopasują ja również do wnętrza swojego domu.

praga_loft

Praga Loft

Lampa wisząca Prague Loft ma uniwersalny design. Utkana z metalowych pasków i przewiązana sizalowym sznurkiem z włókien agawy przykuje wzrok każdej osoby i stworzy niepowtarzalny klimat te wnętrzu. Światło żarówki, z jednej strony pięknie odbija się przez metalowe tkania, a z drugiej strony tajemniczo przybija się przez abażur. Ta designerska lampa wisząca pasuje do wnętrz w stylu loft, stylu nowoczesnym, stylu skandynawskim. Do lampy pasuje każda żarówka E27.