PRESTIGE

Apple-wisząca-z-jednej-strony-stolikowa-z-drugiej-strony_2

Apple

Seria lamp APPLE inspirowana jest owocem jabłoni. Symbolika tego owocu jest ściśle związana z rytuałami miłosnymi oraz długowiecznością. Jabłko utożsamiane jest również z władzą i bogactwem. Lampy APPLE łączą w sobie łagodność miłosnego pocałunku z siłą bogactwa. Klosze o obłych kształtach wykonane są z mlecznego szkła. W połączeniu z metalem patynowanym subtelnym, złotym kolorem tworzą królewską formę. Kolekcja APPLE pociąga i onieśmiela zarazem – niczym owoc zakazany. Trudno oprzeć się jej subtelnemu urokowi. Lampy te znakomicie prezentują się w nowoczesnych aranżacjach oraz klasycznych wnętrzach. W skład serii wchodzi pięć lamp – efektowny żyrandol, lapa sufitowa, stołowa oraz wisząca. Oświetlenie APPLE emituje przyjemne, delikatnie ciepłe światło, wykonane jest w ekologicznej technologii LED. Miłość, władza, bogactwo i długowieczność – niezwykła kolekcja APPLE to harmonijna kompozycja najbardziej pożądanych wartości.

simpli

Simplicity

SIMPLICITY to kolekcja lamp, która przywołuje letni świt. Baśniowy staw otulony mgłą, niewyraźna przyroda, która nie narzuca się swoim pięknem, a jednak onieśmiela i wprawia w zachwyt. Lapy SIMPLICITY mają prostą formę, płynne linie, znakomicie dopasowują się do przestrzeni, w której się znajdą. Wykonane są z białego metalu połączonego z akrylowymi abażurami. Dzięki regulacji wysięgnika zapewniają optymalne doświetlenie każdego, nawet najciemniejszego zakamarka. Kolekcja SIMPLICITY gwarantuje komfort i oświetlenie delikatnie ciepłą barwą światła. Lampy te wykonane zostały w nowoczesnej, ekologicznej technologii LED, która gwarantuje oszczędność energii. Linia ta dedykowana jest miłośnikom minimalizmu i dyskretnego światła w czystej postaci. W skład kolekcji SIMPLICITY wchodzi kinkiet, lampa wisząca i stołowa. Zestaw ten znakomicie uzupełni wystrój salonu, biura czy kawiarni. Lampy SIMPLICITY są wyjątkowe w swojej prostocie, urzekają eteryczną elegancją.

vinyl

Vinyl

Masz już dosyć przyziemnej monotonii i grzecznych aranżacji? Świat wydaje Ci się płaski i przewidywalny? Wybierz się w ekscytującą podróż w przestrzeń kosmiczną z lampami z serii VINYL. VINYL to eleganckie, minimalistyczne lampy inspirowane przestrzenią kosmiczną. Mają płaskie klosze w kształcie talerzy, które przypominają statki kosmiczne. Ta nieziemska kolekcja przyciąga nie tylko nowoczesnym wyglądem, ale również technologią LED najnowszej generacji. Wbudowane energooszczędne diody elektroluminescencyjne emitują przyjemne, delikatnie ciepłe światło i gwarantują oszczędność energii. Niepodważalnym atutem oświetlenia VINYL jest 360 stopniowa regulacja powierzchni emitującej światło. Lampy wykonane są z połączenia białego metalu, aluminium oraz akrylu.